S vymeniteľnou bočnicou

POSTIEĽKY S VYMENITEĽNOU BOČNICOU

Pre starostlivé maminky, ktoré si prajú mať svoje bábätko čo najbližšie.

Popis: Multifunkčné postieľky s vymeniteľnou bočnicou majú štandardný rozmer 120x60 cm. Okrem toho majú tri polohy roštu na matrac a sú vyrábané vo variante s vyberateľnými tyčkami v strede jednej dlhej strany postieľky. Vyznačujú sa veľkou pevnosťou a bezpečnosťou a taktiež vysokou kvalitou vypracovania. V neposlednom rade je potrebné zmieniť sa aj o štýlovom a jedinčenom dizajne.

V čom sa odlišujú od klasickej postieľky: Na takomto type postieľky je možné odmonotavať celú jednu dlhú stranu ( v našej ponuke taktiež typ s oboma odnímateľnými stranami). Miesto odobratej bočnice je potrebné pripevniť výrobcom dodávanú bezpečnostnú zábranu, lištu alebo trojuholníky, ktoré zabezpečujú spevnenie konštrukcie a celkovú stabilitu takto upravenej postieľky.

Využitie: Takýmto spôsobom sa dá postieľka prisunúť napr. ku manželskej posteli. Toto využitie postieľky je dnes veľmi vyhľadávané a preferované. Určite ho uvítajú maminky, ktoré si uvedomujú, akú dôležitú úlohu zohráva ich blízkosť vo vývoji a raste bábätka, a zvlášť, ak ho dojčia. Dieťatko majú blízko pri sebe a kedykoľvek sa môžu postarať o jeho potreby. Blízkosť matky nepochybne prispieva k správnemu vývoju dieťatka, ktoré môže aj týmto spôsobom pociťovať lásku a atmosféru pokoja a bezpečia hneď od narodenia. 

Keď dieťatko z postieľky vyrastie, je možné takto upravenú postieľku naďalej využívať a môže ostať ako štýlová detská pohovka - gaučík v detskej izbičke.

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Cena

188282
1188282