FAQ - Časté otázky

Prečo si vybrať práve váš tovar?

Predaju detského tovaru sa venujeme už vyše 12 rokov. Sme rodinná firma, a keďže sami máme detičky, všetko pre detičky je nám blízke a robíme to s láskou. Máme skúsenosti a v tomto obchode poskytujeme len výber tovaru najlepšej kvality a vyhotovenia, pri ktorom môžeme garantovať tie najlepšie vlastnosti a vhodnosť pre bábätko. Každý produkt má certifikát zdravotnej nezávadnosti, postieľky sa vyznačujú pevnosťou materiálu a súpravy precíznym šitím a vypracovaním s použitím len 100% bavlnených látok vysokej kvality. Kvalita je overená stovkami spokojných zákazníkov na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku.

V našom eshope nájdete štýlový a originálny tovar, ktorý sa líši od ponuky ostatných a je určený aj pre tých najnáročnejších zákazníkov v priaznivých cenách. Poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis, teda aj po niekoľkých rokoch sa na nás bez váhania môžete obrátiť, keď niektorý komponent nábytku treba vymeniť.

Čo ak nebudem s niečím spokojný?

Nič sa nedeje. Síce je to veľmi ojedinelé, ale v prípade, že svoj nákup z akýchkoľvek dôvodov prehodnotíte, je možné ktorúkoľvek položku objednávky vymeniť alebo stornovať, tovar vrátiť späť a bez dlhých prieťahov Vám budú vaše prostriedky vrátené späť. Stačí nás kontaktovať a konkrétne sa dohodnúť na postupe.

Sú detské postieľky a nábytok do detskej izby bezpečné?

Rozhodne áno. Ide o nábytok vyrábaný z vysokokvalitného borovicového dreva, podľa typu v kombinácii s hrubou MDF nábytkárskou doskou. Nábytok je ošetrený nezávadným vodouriediteľným lakom vhodným pre najmenšie detičky a pri výrobe sa kladie dôraz na detaily a taktiež bezpečnosť jednotlivých dielov. Každý kus sa vyznačuje pevnosťou a kvalitou materiálu s príslušnými certifikátmi. Ide o nábytok, ktorý vydrží. Môže byť využitý aj pri viacerých detičkách v rodine, a tak je dlhodobo návratnou investíciou. Skrine a komody sú vďaka svojej pevnosti a stabilite v detskej izbičke využiteľné aj pre deti predškolského a školského veku.

Aké máte súpravy do postieľky?

Keďže spolupracujeme priamo s výrobcom, máme v ponuke množstvo typov a vzorov súprav, ktorých zloženie si môžete nakombinovať podľa vlastných predstáv. Na výrobe súprav sa odráža vyše 25 rokov skúseností, kladie sa dôraz na výber kvalitných materiálov a maximálnu precíznosť šitia a vypracovania. Súpravy a príslušenstvo sú šité len zo 100% bavlnených látok, ktoré sú pre bábätko ako čisto prírodný materiál najvhodnejšie. V našej ponuke nájdete decentné jednofarebné sety alebo veselé detské vzory. Ponuku máme rozdelenú do prehľadných kategórií podľa štýlu vyhotovenia. Súpravy sú určené primárne do postieľok s rozmerom 120x60 cm, teda pre detičky do troch rokov.

Ako si mám vybrať a nakombinovať súpravu do postieľky?

Súpravy sú rozdelené do kategórii podľa vzorov a typu vypracovania :

1. súpravy vyrobené zo 100% bavlneného mušelínu

2. súpravy jednofarebné, s volánom alebo s výšivkou EXCLUSIVE

3.+4. súpravy s obľúbeným mantinelom - pletencom/vrkčom alebo vankúšikovým mantinelom

5. súpravy so vzormi pre chlapčekov - LITTLE BOY

6. súpravy s kvetovými vzormi - FLOWERS

7. súpravy so vzormi s motívom zvieratiek - LOVE NATURE

8. súpravy v štýlových farebných kombináciách - SIMPLE DESIGN

V inzeráte každej súpravy sú v základnej cene zahrnuté obliečky a k nim je možné si vnútri inzerátu navoliť ďalšie diely setu - mantinel, výplne, plachtičku, vreckár, baldachýn, zavinovačku - takto je možné si vyskladať vlastné zloženie setu v rovnakom vybranom vzore.

Ako si vybrať komplet postieľku s výbavou?

V prvom rade si vyberte postieľku, ktorá sa Vám najviac páči a vyhovuje Vašim požiadavkám. Výhodou kompletu je, že v cene je zahrnutý matrac a súprava do postieľky - samozrejme cenovo zvýhodnené. Vnútri si ku postieľke a matracu môžete vybrať z ponúkaných 30 vzorov motív súpravy do postieľky, ktorý si prajete dodať s postieľkou v komplete. Ku každému kompletu pribaľujeme GRATIS darčeky - praktické pozornosti, ktoré využije každá mamička. V prípade, že by ste chceli priobjednať k súprave aj iné diely - nájdete ich v jednotlivých kategóriách - vreckáre, baldachýny a stojan, zavinovačky.