O nás

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Internetový obchod POSTIELKYSNOV sa špecializuje na všetko pre vaše dieťatko a jeho sladké sníčky.

Výhradný distribútor spoločnosti:

 

Sme výhradný distribútor produktov anglickej firmy Arus Baby LTD. na Slovensko, ktorá bola spotrebiteľmi ocenená známkou najvyššej kvality za roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 i 2021 a je držiteľom aj ďalších ocenení kvality. Preto v našej ponuke máme zaradený len tovar, kde môžeme garantovať vysokú kvalitu vyhotovenia.

Základom zdravého rastu a správneho vývoja každého novorodenca a aj väčšieho dieťatka je dobrý spánok, a tak jadrom našej ponuky a podstatnou časťou nášho sortimentu sú štýlové detské postieľky rôznych typov a farieb.

V čom sme iní a prečo si vybrať postieľku z našej ponuky? Postieľky, ktoré ponúkame, nie sú surovým produktom z výrobného pásu, ale pred expedovaním prechádzajú prísnou kontrolou a korekciou, ktorú si naša firma zabezpečuje, aby spĺňali prirodzene vyššie požiadavky tovaru pre bábätká. Všetky výrobky sú certifikované a majú príslušnú atestáciu.

Do pozornosti našich zákazníkov by sme radi dali bezkonkurenčne širokú a pestrú ponuku súprav do postieľok rozdelených do piatich kolekcií, v širokej škále motívov a farieb. Ide o prvotriedny tovar šitý zo starostlivo vybraných materiálov určených pre citlivé a krehké dieťatká s precíznym vypracovaním. Všetky produkty majú certifikáty zdravotnej nezávadnosti a použité materiály označenia vhodnosti pre dieťatko.

V našom e-shope tiež ponúkame v širokom výbere zavinovačky, deky, dojčenské oblečenie, detský nábytok, kočíky a ostatné príslušenstvo pre deti.

Záleží nám na dobrom mene nášho obchodu a garantujeme kompletný záručný aj pozáručný servis na u nás kúpený tovar. Usilujeme sa o maximálnu spokojnosť nakupujúcich, otvorenosť a spoľahlivosť v komunikácii a promptné riešenie každej objednávky. Dodacia lehota tovaru na našej stránke je zvyčajne 5-10 dní, o čom je zákazník vždy informovaný pomocou notifikačných mailov. V prípade akýchkoľvek otázok, Vám radi odpovieme telefonicky alebo prostredníctvom mailu. :-)

V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás kontaktujte na našej e-mailovej adrese info@postielkysnov.sk