Detská postieľka OLIVIA Brumkovia, so zásuvkou a vymeniteľnou lištou

Nadčasový dizajn postieľky, pevnosť materiálu a top kvalita vyhotovenia Vám zabezpečujú možnosť plnohodnotného využitia pre milované dieťatko a jeho kvalitný spánok počas celého vývoja novorodenca a batoľaťa.

Postieľka má je odnímateľnú bočnicu a vymeniteľnú rozšírenú bezpečnostnú lištu. Po jej namontovaní sa dá využiť ako postieľka k posteli a prisunúť k manželskej posteli, ak chce mať mamička bábätko počas spánku čo najbližšie pri sebe. 

- na plnej čelnej strane milý obrázok Macíkov

- s praktickými hryzátkami pre nezbedné zúbky

- k postieľke je možné priobjednať matrac s 10% zľavou podľa vlastného výberu (popis jednotlivých druhov matracov nájdete v tu)

priobjednajte matrac s -10% zľavou
Dostupnosť dodanie 7-14 dní
€201
Detská postieľka OLIVIA Brumkovia, so zásuvkou a vymeniteľnou lištou
big oliwia zasunieta szuflada
POSTIEĽKA K POSTELI S VYMENITEĽNOU ZÁBRANOU

Hlavné vlastnosti postieľky sú nadčasový dizajn postieľky, pevnosť materiálu a kvalita vyhotovenia, čím rozširuje možnosť využitia aj pre ďalší prírastok do rodiny, a tak sa vyhnúť zdvojeným investíciám.. Postieľka pre deti poslúži novorodencom aj batoľatám, pretože sa dá prispôsobiť rôznym vývojovým fázam dieťatka.

Vyznačuje sa:

- vysokokvalitným vypracovaním

- je ekologická a bezpečná

- vyrobená z lakovaného vysokokvalitného borovicového dreva v kombinácii s MDF materiálom, použitý lak s certifikátom zdravotnej nezávadnosti, vhodným pre deti

- s možnosťou odmontovania dlhej bočnice, miesto ktorej sa nasadí bezpečnostná rozšírená lišta (zábrana je zahrnutá v cene). Keď dieťatko podrastie umožňuje mu takto upravená varianta ľahšie a bezpečnejšie vychádzať z postieľky.

- zaokrúhlené bezpečné hrany a dôsledne opracované tyčky postieľky, s vyberateľnými dvomi tyčkami uprostred jednej dlhej bočnice

- na dlhých bočniciach sú v hornej časti napevno umiestnené plastové hryzátka, ktoré chránia drevo postieky pred malými nezbednými zúbkami dieťatka a zároveň bránia prípadnému ublíženiu :)

- vyberateľné tri tyčky v strede postieľky, aby staršie dieťatko mohlo samé vyliezť z postieľky bez nebezpečenstva pádu

- dno postieľky je výškovo polohovateľné, 3 polohy roštu:

1. poloha – pre najmenšie len ležiace dieťatko (horná poloha) 2. poloha – keď dieťatko sedí (stredná poloha) 3. poloha – keď dieťatko samostatne stojí (dolná poloha)

- celá postieľka sa vyznačuje stabilnou konštrukciou

- v spodnej časti postieľky na nachádza zásuvka, ktorá sa otvára pomocou praktických koľajničiek, nad zásuvkou je na dne postieľky umiestnený odnímateľný kryt, ktorý zabezpečuje, aby, nebolo vidno uložené veci a nesadal doň prach

- jednoduchá montáž s obrázkovým návodom, postieľka sa dodáva so všetkými potrebnými montážnymi skrutkami

- postieľka na spanie je určená pre deti do 3 rokov

- do postieľky je vhodný matrac s rozmerom 120x60 cm, ktorý je možný priobjednať samostatne v kategórii matrace

Rozmery: vnútorný rozmer: 120x60 cm vonkajší rozmer: 65 x 124 cm výška kratkej strany: 91 cm výška dlhej strany: 85 cm polohy roštu: 51 / 33,5 / 21 cm šírka priečok/tyčiek 4,5 cm vzdialenosť medzi priečkami/tyčkami 5,6 cm

hmotnosť: 32kg

UPOZORNENIE: Obrázky sú ilustračné. Zobrazené príslušenstvo nie je súčasťou balenia detskej postieľky.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky k posteli
Farba: Biela
Rozmer postieľky: 120x60 cm
Odnímateľná bočnica: S vymeniteľnou lištou
Úložný priestor: Zásuvka na koľajničkách