Kolíska SWEET, biela, 90x40 cm

Upokojujúce útulné prostredie malého priestoru kolísky spolu s so samotným kolísaním pripomína dieťatku čas strávený v brušku mamičky. Kolísanie navyše pomáha, keď dieťatko cíti nepohodu a je nepokojné, napr. koliku. Hojdanie a čičíkanie navodzuje dieťatku pocit bezpečia.

Vďaka svojim rozmerom je kolíska veľmi spratná a umiestnenie v blízkosti rodičovskej postele je veľmi pohodlné, pretože umožňuje dieťatko čičíkať bez toho, aby ste museli neustále vstávať. Kolieska s bezpečnostnou brzdou umožňujú jej ľahké presúvanie podľa momentálnej potreby maminky.

 

Dostupnosť dodanie 7-14 dní
€114
Kolíska SWEET, biela, 90x40 cm

Spánok dieťatka v kolíske má  v prvých mesiacoch tiež veľmi pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa, má výrazný vplyv na rozvíjajúci sa pocit rovnováhy. Okrem toho zaberá málo miesta, je veľmi spratná a umiestnenie v blízkosti rodičovskej postele je veľmi pohodlné, pretože umožňuje dieťatko čičíkať bez toho, aby ste museli neustále vstávať.

Popis:

Vyrobená z borovicového dreva a nábytkárskej dosky.

Pevná a bezpečná na používanie.

Kratšie plné strany majú decentne gravírovanú obrubu.

Dno kolísky tvorí rošt, ktorý zaisťuje dostatočný prívod vzduchu, takže si môžete byť istí, že matrac je dobre priedušný.

Namontovateľné kolieska umožňujú kolísku voľne presúvať aj počas spánku dieťatka. Dve kolieska majú funkciu blokovania - brzdu. Taktiež je možné zablokovať funkciu hojdania, napr. keď dieťatko spinká.

Kolíska je dodávaná v demonte, všetko montážne príslušenstvo je súčasťou balenia.

Materiály sú certifikované ako zdravotne bezpečné pre bábätká a spĺňajú európske normy pre detské výrobky.

Rozmery kolísky:

spodná časť lôžka, čo je tiež veľkosť matraca: 90x40 cm

hĺbka kolísky: krátka strana: 36,50 cm, dlhá strana: 32,50 cm

vzdialenosť medzi priečkami: 5,7 cm

celková dĺžka kolísky s vyčnievajúcou skrutkou: 97,50 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kolísky, zmenšené detské postieľky
Hmotnosť: 10 kg
Farba: Biela
Rozmer postieľky: 90x40 cm