Detská postieľka SIMI, bez zásuvky, s vymeniteľnou zábranou

Hlavné výhody postieľok z našej ponuky:

- nadčasový dizajn postieľky, pevnosť materiálu a vysokokvalitné vyhotovenie

s odnímateľnou dlhou bočnicou a možnosťou výmeny na praktickú zábranu pre väčšie dieťatko - lezúňovi a batoľaťu uľahčuje vychádzanie z postieľky. Variant so zábranou sa dá využiť aj ako postieľka k posteli a počas prvých mesiacov prisunúť k manželskej posteli.

- na čelnej strane vygravírované srdiečka, v dolnej časti hviezdičky

- s praktickými hryzátkami pre nezbedné zúbky

- k postieľke je možné priobjednať matrac s 10% zľavou podľa vlastného výberu (popis jednotlivých druhov matracov nájdete v tu)

priobjednajte matrac s -10% zľavou
Dostupnosť dodanie 7-14 dní
€144
Detská postieľka SIMI, bez zásuvky, s vymeniteľnou zábranou
SISI biela bz 1
Tip S VYMENITEĽNOU ZÁBRANOU

Ponúkame detskú postieľku z borovicového masívu, ktorou získate istotu a bezpečie pre vaše dieťatko. Vďaka svojej pevnosti a kvalite vyhotovenia Vám zabezpečujú možnosť plnohodnotného využitia pre milované dieťatko a jeho kvalitný spánok počas celého vývoja novorodenca a batoľaťa. Zároveň poskytuje možnosť využitia aj pre ďalší prírastok do rodiny, a tak sa vyhnúť zdvojeným investíciám. Postieľka poslúži novorodencom aj batoľatám, pretože sa dá prispôsobiť rôznym vývojovým fázam dieťatka.  

Vyznačuje sa:

- vyrobená z lakovaného vysokokvalitného borovicového dreva, použitý lak s certifikátom zdravotnej nezávadnosti, vhodným pre novorodencov a deti

- s možnosťou odmontovania dlhej bočnice, miesto ktorej sa nasadí zábrana. Keď dieťatko podrastie umožňuje mu takto upravený variant ľahšie a bezpečnejšie vychádzať z postieľky. Zábrana je súčasťou balenia postieľky a je zahrnutá v cene postieľky.

- zaokrúhlené bezpečné hrany a dôsledne opracované tyčky postieľky, uprostred jednej dlhej bočnice sú dve vyberateľné tyčky, aby staršie dieťatko mohlo samé vyjsť z postieľky bez nebezpečenstva pádu

- na dlhých bočniciach sú v hornej časti napevno umiestnené plastové hryzátka, ktoré chránia drevo postieľky pred malými nezbednými zúbkami dieťatka a zároveň bránia prípadnému ublíženiu :)

- dno postieľky tvorí pevný rošt s rozšírenými doskami. Je výškovo polohovateľné

3 polohy roštu: 1. poloha – pre najmenšie len ležiace dieťatko (horná poloha) 2. poloha – keď dieťatko sedí (stredná poloha) 3. poloha – keď dieťatko samostatne stojí (dolná poloha)

- celá postieľka sa vyznačuje stabilnou konštrukciou

Vnútorný rozmer postieľky: 120x60 cm / vonkajší rozmer: 126x66 / polohy roštu: 55/38/25 cm / výška krátkej strany od podlahy: 101 cm/ výška dlhej strany od podlahy: 90 cm / hĺbka zásuvky: 12 cm

Váha: 34 kg

 - jednoduchá montáž s obrázkovým návodom, postieľka sa dodáva so všetkými potrebnými montážnymi skrutkami

- postieľka na spanie je určená pre deti do 3 rokov

- do postieľky je vhodný matrac s rozmerom 120x60 cm, ktorý je možný priobjednať v záhlaví inzerátu

UPOZORNENIE: Priložené obrázky sú ilustračné. Zobrazené príslušenstvo nie je súčasťou balenia detskej postieľky.

Dodatočné parametre

Kategória: Bez zásuvky
Farba: Biela
Rozmer postieľky: 120x60 cm
Odnímateľná bočnica: S vymeniteľnou zábranou
Úložný priestor: Nie